Powrót do aktualności i wydarzeń

Aktualności i wydarzenia

2020-06-26 20:00:00
Degustacja online z muzycznym udziałem Stanisława Soyki!


Szanowni Państwo,

Już 26 czerwca br. odbędzie sie degustacja online z muzycznym udziałem Stanisława Soyki!

Tym razem wieczór poświęcony będzie winom: Solaris 2019, Rose 2019 i Johanniter 2018.

Dla dwóch pierwszych będzie to premiera nowego rocznika. Szczególnie wyjątkowe jest Rose z rocznika 2019, ponieważ po raz pierwszy powstało z trzech odmian winorośli – do odmiany rondo i regent dumnie dołączyła odmiana pinot noir! Johanniter 2018 to z kolei wino nagrodzone złotym medalem na międzynarodowym konkursie International PIWI Wine Award 2019.

Specjalnie na tę okazję zabutelkujemy wyżej wymienione wina w małe butelki o pojemności 0,375L. Taki pakiet degustacyjny, w raz z biletem wstępu online, jest już dostępny w naszym sklepie www. Można również zamówić sam bilet wstępu online bez pakietu win.

Link do sklepu: bit.ly/degustacja--online

Drugą edycję degustacji online uświetni muzycznie wybitny artysta i przyjaciel naszej winnicy Stanisław Soyka. W trakcie degustacji zaprezentujemy premierowo mini-recital przygotowany przez artystę specjalnie dla Winnicy Turnau.

Degustacja online będzie miała charakter zamknięty.

Pakiety degustacyjne będą w sprzedaży tylko do 21 czerwca, więc nie warto zwlekać!

Transmisja odbędzie się na specjalnie przygotowanym w tym celu portalu. Dane dostępu uczestnicy otrzymają mailem. Jeśli komuś nie będzie odpowiadać premierowa data transmisji, będzie można ją odtworzyć jeszcze 7 dni po jej zakończeniu.

Jeszcze raz dziękujemy uczestnikom pierwszej edycji degustacji za ciepłe komentarze i mamy nadzieję, że spotkamy się online w jeszcze szerszym gronie już 26 czerwca!

Łączymy pozdrowienia
Winnica Turnau
 
+

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się pierwszy o premierach win
i planowanych wydarzeniach w Winnicy Turnau
 
+

Zapisz się do naszego newslettera!

Bądź na bieżąco i dowiedz się pierwszy, kiedy nowy rocznik Wina Lodowego będzie gotowy!
 
+