Powrót do strony głównej

Punkty stacjonarne

Nasze wina są dostępne w wielu punktach stacjonarnych. Przed udaniem się do wybranego punktu zalecamy wcześniejszy kontakt ze sklepem w celu potwierdzenia dostępności wybranych win.

Wina Świata Alkohole
Długa 2, 87-100 Toruń
Tel. +48 56 621 90 81
sklep@alkoholewina.pl
Klub Wino
Al. Kościuszki 132, 90-451 Łódź
Tel. +48 786 197 300
sklep@klubwino.pl
Winoteka Rafał Kręt
Chmielna 132/134, 00-805 Warszawa
Tel. +48 22 656 29 30
chmielna@winobranie.sklep.pl
Alkohole Świata
plac Stefanidesa 4, 22-400 Zamość
Tel. +48 84 639 93 18
alkoholee@o2.pl
Świat Alkoholi
Czarnieckiego 9/6, 73-110 Stargard
Tel. +48 600 040 587
mtwardowski.67@op.pl
MineWine.pl Salon Win Centrum Handlowe ETC
Centrum Handlowe ETC, Poznańska 6, 62-020 Swarzędz-Jasin
Tel. +48 61 665 08 85
a.kominski@minewine.pl
MineWine.pl Salon Win Centrum Handlowo-Rozrywkowe "Poznań-Plaza"
Centrum Handlowo-Rozrywkowe "Poznań-Plaza", Drużbickiego 2, 61-693 Poznań
Tel. +48 61 656 33 32
plaza@minewine.pl
Winoteka 101 win
al. Papieża Jana Pawła II 42, 70-415 Szczecin
Tel. +48 69 647 96 23
info@101win.pl
DWA PRZEZ CZTERY 
Roosevelta 2/4, 90-056 Łódź
Tel. +48 662 440 080
aleksandrajozefowicz@gmail.com
Rafa Wino
Węgierska 78, 33-300 Nowy Sącz
Tel. +48 698 194 356
lidia@rafa-wino.pl
Filia
Wojska Polskiego 170/U2, 71-333 Szczecin
Tel. +48 668 190 555
sklep@filia.eu
Vinoteka
Reymonta 3, pawilon 82, 71-276 Szczecin
Tel. +48 783307715
vinoteka.szczecin@gmail.com
Vinoteka w C.H. Tesco
Milczańska 31F, 70-117 Szczecin
Tel. +48 501 234 279
vinoteka.szczecin@gmail.com
Dom Wina "Mario"
1-go Maja 18/3 (podziemie), 75-602 Koszalin
Tel. +48 94 343 39 97
forum@domwinamario.com
Foodwine - vinoteka & winebar
27 Grudnia 9/1A, 61-737 Poznań
Tel. +48 503 131 141
biuro@foodwine.pl
Wine Me Up
Piotrowicka 74, 40-724 Katowice
Tel. +48 32 251 41 41
sklep@winemeup.pl
Winiarnia CASA DE VINOS
Krysiewicza 5, 61-825 Poznań
Tel. +48 61 815 28 26
sklep@casadevinos.pl
Wino w Gliwicach - Sklep z winem
Górnych Wałów 42, 44-100 Gliwice
Tel. +48 32 305 10 22
sklep@winowgliwicach.pl
Sklep Wina i Specjały
Krupnicza 7, 50-075 Wrocław
Tel. +48 502 702 215
winaispecjaly@gmail.com
Winiarnia 13 Win
Krypska 52/54, 04-065 Warszawa
Tel. +48 603 945 815
winiarnia@13win.pl
Wina Adam Słabicki
Monte Cassino 4, 70-464 Szczecin
Tel. +48 605 046 978
adam@slabicki.pl
Carmenere
al. Papieża Jana Pawła II 8, 70-415 Szczecin
Tel. +48 609 681 085
sklep@whiskywina.pl
Cezar - Wina i alkohole świata
Piłsudskiego 128, 05-420 Józefów
Tel. +48 511 746 252
cezary.wochal@gmail.com
Cezar - Wina i alkohole świata
Wiejska 9, 00-480 Warszawa
Tel. +48 511 746 252
cezary.wochal@gmail.com
Enoteka Pergamin
Grodzka 39, 31-001 Kraków
Tel. +48 797 705 515
restauracja@enotekapergamin.pl
SKLEP GREEN ESSENCE I
C.H.U. Manhattan, pawilon 56 C, Ks. Staszica 1, 71-515 Szczecin
Tel. +48 91 887 21 00
sklep@zielonaesencja.pl
SKLEP GREEN ESSENCE II
Kilińskiego 11, 74-200 Pyrzyce
Tel. +48 91 887 21 00
sklep@zielonaesencja.pl
Winiarnia i sklep Burgundia
3-go Maja 23, 40-097 Katowice
Tel. +48 32 253 75 19
winiarnia@burgundia.com.pl    
Winiarnia i sklep Burgundia
C. H. Altus, Uniwersytecka 13, 40-098 Katowice
Tel. +48 32 603 01 37
winiarnia@burgundia.com.pl    
Sklep Przyjaciele Jedzenia
Jaskółcza 34C, 65-005 Zielona Góra
Tel. +48 53 466 55 10
sklep@przyjacielejedzenia.pl
WINELAND
Kameralna 22, 72-006 Mierzyn
Tel. +48 664 405 038
kameralna@wineland.pl
WINELAND
al. Wojska Polskiego 70, 70-479 Szczecin
Tel. +48 784 504 070
wojskapolskiego@wineland.pl
Winoplus
Mostowa 3, 61-854 Poznań
Tel. +48 784 912 921
kterech@wineland.pl
Sklep Dobry Rok
Dajwór 20, 31-052 Kraków
Tel. +48 12 356 96 92
dobryrok@interia.eu
6 WIN
Zawiszy Czarnego 2/2, 44-100 Gliwice
Tel. +48 32 270 62 23
gliwice@6win.pl
6 WIN
Plebiscytowa 7, 40-035 Katowice
Tel. +48 32 202 09 99
katowice@6win.pl
6 WIN
Ozimska 53, 45-368 Opole
Tel. +48 77 441 01 69
opole@6win.pl
6 WIN
Piekary 26, 61-823 Poznań
Tel. +48 61 855 20 17
poznan@6win.pl
6 WIN
Hetmańska 31, 35-045 Rzeszów
Tel. +48 17 854 38 87
rzeszow@6win.pl
6 WIN
3-go Maja 9, 81-713 Sopot
Tel. +48 58 765 10 23
sopot@6win.pl
6 WIN
Rynek Nowy 3, 71-875 Szczecin
Tel. +48 91 434 10 72
szczecin@6win.pl
6 WIN
Stawki 3, 00-193 Warszawa
Tel. +48 22 468 18 33
warszawa.stawki@6win.pl
6 WIN
Płocka 17 pasaż "A" lokal 9, 01-231 Warszawa
Tel. +48 604 245 350
mwosu@wosu.pl
Salon 6 Win
Piłsudskiego 49-57, 50-032 Wrocław
Tel. +48 71 799 98 60
wroclaw@6win.pl
Kondrat Wina Wybrane
Plebiscytowa 10, 40-035 Katowice
Tel. +48 32 205 20 94
katowice@mkondrat.pl
Kondrat Wina Wybrane
Dolnych Młynów 9, 31-124 Kraków
Tel. +48 12 623 77 01
krakow@mkondrat.pl
Kondrat Wina Wybrane
Kazimierza Wielkiego 1, 37-700 Przemyśł
Tel. +48 601 463 055
przemysl@mkondrat.pl
Kondrat Wina Wybrane
Wierzbowa 3, 00-094 Warszawa
Tel. +48 22 692 08 64
wierzbowa@mkondrat.pl
Kondrat Wina Wybrane
Słowicza 19, 53-320 Wrocław
Tel. +48 71 339 76 82
wroclaw@mkondrat.pl
M&P Alkohole i Wina Świata - Marki
Teligi 1a / Piłsudskiego 102, 05-270 Marki
Tel. +48 22 771 30 48
marki@wina-mp.pl
M&P Alkohole i Wina Świata - Warszawa Centrum
Pańska 81/83, 00-834 Warszawa
Tel. +48 22 652 85 22
panska@wina-mp.pl
M&P Alkohole i Wina Świata - Warszawa Wesoła
Trakt Brzeski 54c, 05-077 Warszawa
Tel. +48 22 773 38 62
wesola@wina-mp.pl
M&P Alkohole i Wina Świata - Warszawa Marina Mokotów
Warowna 1, 02-654 Warszawa
Tel. +48 22 493 04 05
marina@wina-mp.pl
M&P Alkohole i Wina Świata - Warszawa Ursynów
Mielczarskiego 7 , 02-798 Warszawa
Tel. +48 22 648 10 97
ursynow@wina-mp.pl
M&P Alkohole i Wina Świata - Raszyn
Krakowska 39 , 05-090 Raszyn
Tel. +48 22 728 33 28
raszyn@wina-mp.pl
M&P Alkohole i Wina Świata - Warszawa Białołęka
Ostródzka 62, 03-255 Warszawa
Tel. +48 22 814 01 01
ostrodzka@wina-mp.pl
M&P Alkohole i Wina Świata - Warszawa Wilanów
Kosiarzy 37 , 02-953 Warszawa
Tel. +48 22 642 11 07
wilanow@wina-mp.pl
M&P Alkohole i Wina Świata - Warszawa Radość
Patriotów 213d , 04-858 Warszawa
Tel. +48 22 610 41 59
radosc@wina-mp.pl
M&P Alkohole i Wina Świata - Warszawa Bemowo
Sołtana 1b , 01-494 Warszawa
Tel. +48 22 638 65 52
bemowo@wina-mp.pl
M&P Alkohole i Wina Świata - Warszawa Niepodległości
Al. Niepodległości 129 , 02-570 Warszawa
Tel. +48 22 845 06 32
niepodleglosci@wina-mp.pl
M&P Alkohole i Wina Świata - Wielicka
Wielicka 36 , 02-657 Warszawa
Tel. +48 22 853 81 96
wielicka@wina-mp.pl
M&P Alkohole i Wina Świata - Piaseczno
Wichrowa 1C , 05-502 Piaseczno (Wólka Kozodawska)
Tel. +48 22 750 31 23
piaseczno@wina-mp.pl
M&P Alkohole i Wina Świata - Warszawa Modlińska
Modlińska/Mehoffera 69, 03-118 Warszawa
Tel. +48 690 489 579
modlinska@wina-mp.pl
M&P Alkohole i Wina Świata - Karpin
Karpin, ul. Warszawska 5, 05-252 Dąbrówka
Tel. +48 22 350 79 30
karpin@wina-mp.pl
M&P Alkohole i Wina Świata - Zielonka I
Marecka 30b , 05-220 Zielonka
Tel. +48 22 773 74 29
zielonka@wina-mp.pl
M&P Alkohole i Wina Świata - Zielonka II
Kolejowa 25, 05-220 Zielonka
Tel. +48 690 489 582
zielonkakolejowa@wina-mp.pl
M&P Alkohole i Wina Świata - Kraków Mogilska
Mogilska 86, 31-546 Kraków
Tel. +48 690 489 586
krakowmogilska@wina-mp.pl
M&P Alkohole i Wina Świata - Białystok Mickiewicza
Mickiewicza 39/U6 , 15-213 Białystok
Tel. +48 690 489 594
bialystokmickiewicza@wina-mp.pl
M&P Alkohole i Wina Świata - Kalisz Zamkowa
Zamkowa 14, 62-800 Kalisz
Tel. +48 690 489 641
kaliszzamkowa@wina-mp.pl
M&P Alkohole i Wina Świata - Katowice Panewnicka
Panewnicka 148K, 40-771 Katowice
Tel. +48 690 489 611
katowicepanewnicka@wina-mp.pl
M&P Alkohole i Wina Świata - Radzymin Konstytucji
Konstytucji 3-go Maja 30, 05-250 Radzymin
Tel. +48 506 171 557
radzyminkonstytucji@wina-mp.pl
M&P Alkohole i Wina Świata - Katowice Chopina
Chopina 7, 40-093 Katowice
Tel. +48 506 171 689
katowicechopina@wina–mp.pl
M&P Alkohole i Wina Świata - Gdańsk
Stary Rynek Oliwski 7, 80-324 Gdańsk
Tel. +48 504 872 934
gdanskrynek@wina-mp.pl
M&P TT Alkohole i Wina Świata
Rosoła 22J, 02-786 Warszawa
Tel. +48 22 207 23 72
salon@ttalkohole-cygara.pl
M&P Alkohole i Wina Świata
Mściwoja 10, 81-361 Gdynia
Tel. +48 506 171 734
gdyniamsciwoja@wina-mp.pl
Winkolekcja
ul. Olkuska 7, 00-001 Warszawa
Tel. 609 900 264
sklep@winkolekcja.pl
Kondrat Wina Wybrane
Ul. Polna 7, 60-535 Poznań
Tel. 669-195-827
poznan@mkondrat.pl
M&P Alkohole i Wina Świata - Powiśle
Al. 3 maja 2, 00-391 Warszawa
Tel. +48 799 877 127
powisle@wina-mp.pl
M&P Alkohole i Wina Świata - Józefów
ul. Marszałka Piłsudskiego , 05-420 Warszawa
Tel. +48 501 568 257
jozefow@wina-mp.pl
M&P Alkohole i Wina Świata - Mińsk Mazowiecki
ul. Warszawska 88, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Tel. +48 502 674 511
minsk@wina-mp.pl
M&P Alkohole i Wina Świata - Katowice Bażantowo
ul. Bażantów 6b/1a, 40-668 Katowice
Tel. +48 690 489 631
katowicebazantowo@wina-mp.pl
M&P Alkohole i Wina Świata - Ząbki
ul. Powstańców 33 lokal. 9B, 05-091 Ząbki
Tel. +48 504 872 925
zabkipowstancow@wina-mp.pl
M&P Alkohole i Wina Świata - Radzymin Reymonta
ul. Reymonta 10, 05-250 Radzymin
Tel. +48 506 171 539
radzyminreymonta@wina-mp.pl
M&P Alkohole i Wina Świata - Warszawa Łominaki
ul. Jeziorna 37 - lokal od ul. Warszawskiej, 05-092 Łomianki
Tel. +48 690 489 625
lomiankiwarszawska@wina-mp.pl
Salon Win i Alkoholi
Dolna 7, 00-773 Warszawa
Tel. +48 22 851 52 51
sklep@salonwin.pl
Salon Win i Alkoholi 2
Nowowiejska 5, 00-001 Warszawa
Tel. +48 22 659 00 06
polna@salonwin.pl
Salonik Winiarski Vinifera
Legionów 107 G/1, 81-472 Gdynia
Tel. +48 586 227 682
bozena@salonik-vinifera.pl
Appellation Skład Wina i Oliwy
Uniwersytecka 15, 90-001 Łódź
Tel. +48 603 700 410
Wino moich podróży
Bohaterów Getta 10, 58-200 Dzierżoniów
Tel. 746 322 379
Behemot Galeria Win i Alkoholi
Aleja Warszawska 23/4, 20-803 Lublin
Tel. +91 81 740 15 16
wina@selekcjawin.pl
Goodwine
Krótka 46 D, 96-300 Żyrardów
Tel. +48 607 238 319
Smaki Wina
Wawelska 2, 40-098 Katowice
Tel. 48 533 989 634
Wizja Wina PL - Pasaż Zielińskiego
Swobodna 37, 50-088 Wrocław
Tel. 515 656 687
Zielony Kram
Reymonta 5, 71-276 Szczecin
Tel. +48 608 467 202
Bottega Vinea
Aleja Wojska Polskiego 5, 05-520 Konstancin Jeziorna
Tel. +48 602 305 843
vineapapiernia@gmail.com
Cheleb
Puławska 29/2, 02-508 Warszawa
akro2006@vp.pl
Winosfera
Gen. J.H. Dąbrowskiego 97a , 60-574 Poznań
Tel. +48 61 842 2776 
poznan@winosfera.pl 
Winosfera
Gimnazjalna 6, 85-007 Bydgoszcz
Tel. +48 52 322 83 29 
bydgoszcz@winosfera.pl
Winosfera
Plac Szczepański 8 , 31-011 Kraków
Tel. +48 12 43 00 905 
krakow@winosfera.pl
Winosfera
Chłodna 31 , 00-867 Warszawa
Tel. +48 22 526 25 00 
chlodna31@winosfera.pl
Muzo Winiarnia Vinyl
Szamarzewskiego 2, 60-516 Poznań
Tel. 534 283 588
vinyl@muzowiniarnia.pl
Wino i Jazz
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 24, 02-797 Warszawa
Tel. 513 088 996
Winoznawcy.pl
Marszałka Józefa Piłsudzkiego 7, 43-300 Bielsko-Biała
Tel. 668 693 395
bielsko-biala@winoznawscy.pl
Zielono Nam
Bohaterów Westerplatte 24, 65-034 Zielona Góra
Tel. 577 302 306
Dom Wina
Koszykowa 54, Warszawa
Tel. 691 862 892
sklep.koszykowa@domwina.pl
Dom Wina
Starwiślna 66, Kraków
Tel. 607 682 032
sklep@domwina.pl
Dom Wina - Sky Tower
Powstańców Śląskich 95, Wrocław
Tel. 512 526 144
sklepwroclaw@domwina.pl
Dom Wina
Narutowicza 103 A, Łódź
Tel. 601 924 917
r.augustowski@domwina.pl
Bon Appetit & La Passion du Vin, Galeria Mokotów
Wołoska 12, 02-675 Warszawa
Tel. 22 161 31 66
Citywine
Grzybowska 2, Warszawa
Tel. 22 416 13 76
grzybowska@citywine.pl
CityWine
Ułańska 21/2u, 60-748 Poznań
Tel. 692 599 768
CityWine
Krótka 3, 20-077 Lublin
Tel. 81 442 10 00
Citywine
Sienna 8, 70-542 Szczecin
Tel. 91 484 59 33
Czas na wino
ul .Mieszka I 1/1, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Tel. 95 734 18 10
info@czasnawino.com.pl
Wineland
ul. Kameralna 22, 72-006 Mierzyn
Tel. 664 405 038
sKŻynka
Komunardów 20, 58-100 Świdnica
Tel. +48 501 090 149
sklep@entertech.pl
+

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się pierwszy o premierach win
i planowanych wydarzeniach w Winnicy Turnau