Powrót do strony głównej
Zwiedzanie →
← Noclegi

Enoturystyka, zwiedzanie winnicy – Winnica Turnau

Enoturystyka – zwiedzanie winnicy


W Europie od wielu lat można zauważyć rozwój turystyki tematycznej. Jest wśród niej enoturystyka, czyli wycieczki do winiarni, wycieczki do winnic i miejsc związanych z szeroko pojętą kulturą wina. Cieszy nas, że możemy być dla wielu interesującym celem i przystankiem, oferując ciekawą formę wypoczynku, jak i produkt regionalny, którym jest wino polskie wysokiej jakości.

Naszą winnicę można odwiedzić spontanicznie - zawsze znajdziemy dla Państwa czas, aby pokrótce opowiedzieć o procesie powstawania naszych win i przedstawić jego efekty.

Zapraszamy także do umówienia się na zwiedzanie Winnicy Turnau. Przygotowaliśmy dla Państwa 3 godzinną wycieczkę, która podzielona jest na trzy etapy: wizytę w winnicy, zwiedzanie dwóch winiarni (nowość!) oraz degustację 4 naszych win, w czasie której podajemy także regionalne sery zagrodowe od zaprzyjaźnionych z nami serowarów. Podczas degustacji przekonają się Państwo, że wina polskie nie odbiegają jakością od tych z bardziej znanych regionów winiarskich i potrafią zaskoczyć swoim stylem.

Zapewniamy, że czas poświęcony na zwiedzanie winnicy, pozostanie w Państwa pamięci na długo. Enoturystyka dostarcza każdemu wielu wrażeń - zaspokaja nie tylko zmysł smaku, poprzez możliwość degustacji wina. To także kontakt z naturą oraz malownicze widoki, gdyż nasza winiarnia znajduje się w miejscu o niebywałych walorach przyrodniczych - w pobliżu, na tle lasów, rozciąga się piękne Jezioro Długie.
Czas Koszt
3h 120 zł/os.
Grupy indywidualne - po wcześniejszym umówieniu się - zapraszamy w soboty w godzinach od 11:00 do 17:00. Grupy łączymy do maksymalnie 40 osób.

Uruchomiliśmy możliwość internetowej rezerwacji zwiedzania z degustacją.

Aby dokonać rezerwacji, proszę w kalendarzu poniżej wybrać interesującą Państwa datę (spośród zaznaczonych na czerwono) i kilknąć przycisk "Zarezerwuj".
 


Grupy zorganizowane od 30 osób
- po wcześniejszym umówieniu się - zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 17:00.

  Film
(proszę kliknąć)

Kontakt w sprawie zwiedzania

Alicja Burzyńska
Tel. +48 91 307 91 31 wew. 2
e-mail: zwiedzanie@winnicaturnau.pl

WINNICA NOCLEGI


Dla tych z Państwa, którzy zechcą zostać z nami dłużej udostępniamy dom gościnny, w którym znajduje się 5 pokoi o wysokim standardzie mogących pomieścić 12 osób. Pokoje jak i cały stuletni dom przeszły kapitalny remont  i znajdują się w odległości 700 m od winiarni i około 2 km od winnicy. Każdy pokój posiada telewizor i bezprzewodowy internet.

Na każdym z dwóch pięter domu znajduje się: przestronna łazienka, nowocześnie wyposażona kuchnia (z piekarnikiem, mikrofalą i chłodziarką na wino), salon z wygodnymi kanapami, telewizorem oraz dużym stołem do wspólnych posiłków. Dla umilenia czasu najmłodszym jest specjalnie przygotowana i zabezpieczona antresola strychowa  pełna gier planszowych i zabawek. Do dyspozycji Gości jest również taras zabezpieczony moskitierą, grill oraz miejsce parkingowe na terenie posesji.

Krótki wypoczynek w winnicy, a może dłuższe wakacje w winnicy?
Noclegi Winnica Turnau oferuje już od 1 doby.


Ceny

Pokój jedno i dwuosobowy:
200 zł za pokój / doba

Istnieje możliwość dostawki dla 1 dodatkowej osoby w pokoju:

dopłata 100 zł / doba

Szczegóły w regulaminie

Kontakt w sprawie noclegów

Alicja Burzyńska
Tel. +48 91 307 91 31 wew. 2
e-mail: noclegi@winnicaturnau.pl
+

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się pierwszy o premierach win
i planowanych wydarzeniach w Winnicy Turnau
 
+

Zapisz się do naszego newslettera!

Bądź na bieżąco i dowiedz się pierwszy, kiedy nowy rocznik Wina Lodowego będzie gotowy!
 
+