Powrót do aktualności i wydarzeń

Aktualności i wydarzenia

2019-11-23 17:00:00
Kolacja degustacyjna i recital Grzegorza Turnaua w Winnicy Turnau!
Drodzy Przyjaciele Winnicy Turnau,

Kolacje degustacyjne, organizowane przez nas w Winnicy Turnau, są dla nas każdorazowo wielkim wydarzeniem i sporym przedsięwzięciem. Staramy się, aby każda z nich była wyjątkowa. Państwa uprzejme opinie motywują nas do tego, aby wraz z naszymi kucharzami i partnerami ciągle podnosić poprzeczkę. 

23 listopada br. czterech wybitnych szefów kuchni i dwóch znakomitych cukierników przygotuje siedem dań degustacyjnych, które podane zostaną przy akompaniamencie win z baniewickiej winnicy, a zwieńczeniem wieczoru będzie kameralny recital Grzegorza Turnaua!

Kreatorami w kuchni będą:
Andrzej Jakomulski – Restauracja Sublima Kołobrzeg
Mariusz Siwak – Szefowie Wybrzeża Zachodniego
Karol Studziński – KA lá FIOR Wolin
Adam Krzymkowski – The Lavender Wine & Kitchen
Przemysław Góral – Pracownia Czekolady w Koszalinie
Dariusz Kontak – Hotel Saltic Resort & SPA

Program wieczoru:
17:00 - Zwiedzanie winiarni
17:30 - Kolacja degustacyjna
20:30 - Recital Grzegorza Turnaua

Wśród wielu ważnych partnerów przedsięwzięcia, bez których nasze kolacje nie mogłyby mieć tak wyjątkowego charakteru, chcielibyśmy szczególnie polecić Państwa uwadze firmę Lexus Szczecin, która od kilku edycji bardzo aktywnie nas wspiera. Każdorazowo do dyspozycji gości pozostawiamy samochody tej ekskluzywnej marki. Tym razem będziemy mieli okazję do zapoznania się z nowym modelem Lexusa RX po liftingu oraz nowego crossover’a UX. Obydwa samochody wyposażone są w zatykające dech w piersiach nowinki techniczne troszczące się o bezpieczeństwo i komfort podróży, zachowując przy tym niezwykle elegancką i ponadczasową linię stylistyczną.

Rezerwacji zaproszeń na kolację degustacyjną w cenie 450 zł/os można dokonać telefonicznie: +48 91 307 91 31 lub mailowo: kontakt@winnicaturnau.pl

Łączymy pozdrowienia,
Winnica Turnau 
+

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się pierwszy o premierach win
i planowanych wydarzeniach w Winnicy Turnau
 
+