Powrót do aktualności i wydarzeń

Aktualności i wydarzenia

2019-12-18 19:00:00
Koncert Andrzeja i Mai Sikorowskich z zespołem!
Szanowni Państwo,
 
Zapraszamy serdecznie 18 grudnia 2019 o godzinie 19:00 na wieczór wypełniony krakowską muzyką i gawędą, którego głównymi bohaterami będą Andrzej i Maja Sikorowscy!
 
W programie piosenki Andrzeja Sikorowskiego, śpiewane w duecie z córką artysty, Mają Sikorowską, przy wsparciu jednego z najlepszych polskich gitarzystów Jacka Królika oraz Gertrudy Szymańskiej i Tomasza Kupca. Artysta przeprowadza widzów przez świat swoich największych przebojów napisanych dla grupy Pod Budą (Kap, kap, płyną łzy) czy śpiewanych poza nią, takich jak: Kraków Piwna 7, Lecz póki co żyjemy, Na całość, Nie przenoście nam stolicy do Krakowa, Ale to już było, oraz pochodzące z trzech wspólnie nagranych z Mają płyt (Kraków-Saloniki, Sprawa rodzinna, Okno na Planty).
 
Projekt jest połączeniem dwóch muzycznych pokoleń i kultur, polskiej oraz greckiej, opowieścią o rodzinie, która łączy dwie tradycje, jednak zawsze z naciskiem na ich wymowę, liryzm, z tezą, że konsekwentna poetycka wypowiedź może oprzeć się komercji.
 
Bilety w cenie 190 zł można zamówić dzwoniąc pod numer + 48 608 632 833, +48 91 307 91 31 lub mailowo pod adresem koncerty@winnicaturnau.pl.
 
Przed koncertem zapraszamy na powitalną lampkę wina, a po koncercie na zwiedzanie winiarni i degustację win z poczęstunkiem (wszystkie dodatkowe atrakcje w cenie biletu).

Łączymy pozdrowienia,
Winnica Turnau
 
 
+

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się pierwszy o premierach win
i planowanych wydarzeniach w Winnicy Turnau
 
+

Zapisz się do naszego newslettera!

Bądź na bieżąco i dowiedz się pierwszy, kiedy nowy rocznik Wina Lodowego będzie gotowy!
 
+