Powrót do aktualności i wydarzeń

Aktualności i wydarzenia

2020-02-21 19:00:00
Koncert Fairy Ladies w Winnicy Turnau 21.02.2020
Szanowni Państwo,

jeśli szukacie pomysłu na zakończenie tegorocznego karnawału w wytwornym stylu, to przygotowywany przez nas na 21 lutego 2020 godz. 19:00 koncert z pewnością przypadnie Państwu do gustu. Cztery niezwykle utalentowane i urocze artystki tworzące zespół ,,Fairy Ladies" zabiorą Państwa w świat operowych i operetkowych arii, ognistego tanga i namiętnego czardasza.

Jak zapowiadają same artystki ich koncert karnawałowy pt. CARNIVAlove zawierać będzie najpiękniejsze arie solowe i duety, opowiadające o płomiennej miłości i namiętności, nierzadko prowadzącej do zguby - m.in. z takich arcydzieł jak „Porgy nad Bess”, „Traviata”, „Hrabina Maricy ”, czy „Wesołej wdówki”.

,,Fairy Ladies" wystąpią w składzie: Olga Bila - fortepian, Magdalena Motyl - sopran koloraturowy, Maria Radoszewska – skrzypce oraz wokal Olivia Ugha – sopran.

Bilety w cenie 120 zł można zamówić dzwoniąc pod numer + 48 608 632 833, +48 91 307 91 31 lub mailowo pod adresem koncerty@winnicaturnau.pl.

Przed koncertem zapraszamy na powitalną lampkę wina, a po koncercie na zwiedzanie winiarni i degustację win z poczęstunkiem (wszystkie dodatkowe atrakcje w cenie biletu).

Łączymy pozdrowienia
Winnica Turnau

+

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się pierwszy o premierach win
i planowanych wydarzeniach w Winnicy Turnau
 
+