Powrót do aktualności i wydarzeń

Aktualności i wydarzenia

2018-10-13 19:00:00
Maciej Maleńczuk z zespołem w Winnicy Turnau!
Szanowni Państwo,

Z nieukrywaną radością informujemy, że – mimo bardzo napiętego kalendarza –  udało się zaprosić na koncert do naszej Winnicy Macieja Maleńczuka z zespołem. Obok najbardziej znanych utworów artysty, podczas recitalu zespół zaprezentuje program „Maleńczuk gra Młynarskiego”. 
 
„Cztery dni przed śmiercią Wojciecha Młynarskiego skończyłem materiał na nową płytę z jego piosenkami. Chciałem, żeby jeszcze zaakceptował wybór tekstów. Był już zbyt słaby, żeby się z kimkolwiek spotykać, porozumiewaliśmy się za pośrednictwem Janka Młynarskiego” – mówił Maleńczuk we wspomnieniu Wojciecha Młynarskiego.

„Maleńczuk gra Młynarskiego” to płyta, u której źródeł tkwi poczucie misji – przypomnienie nam Młynarskiego, którego tak naprawdę nie znamy. Maciej Maleńczuk zagłębił się w utwory Młynarskiego i wybrał dwanaście utworów w różnych okresów jego twórczości. W interpretacjach Maleńczuka piosenki celnie punktują dzisiejszy „świat ten źle pomyślany”, w którym „poczciwy szewc zwyciężył smoka, a korzystają barany”.

Koncert odbędzie się 13 października br. o godz. 19:00.

W programie wieczoru aperitif, koncert, zwiedzanie winiarni oraz degustacja naszych win z poczęstunkiem.

Rezerwacji biletów na koncert w cenie 190 zł można dokonać mailowo: koncerty@winnicaturnau.pl lub telefonicznie: +48 608 632 833. Liczba miejsc ograniczona.

Łączymy pozdrowienia
Winnica Turnau

+

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się pierwszy o premierach win
i planowanych wydarzeniach w Winnicy Turnau