Powrót do aktualności i wydarzeń

Aktualności i wydarzenia

2018-08-24 19:00:00
Marek Napiórkowski i Artur Lesicki w Winnicy Turnau!
Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na koncert Marka Napiórkowskiego i Artura Lesickiego pt. „Celuloid”, który odbędzie się 24 sierpnia br. o godz. 19:00 w Winnicy Turnau.

Polska muzyka filmowa to nieprzebrana skarbnica przepięknych melodii, od wielu lat stanowiących źródło inspiracji dla muzyków jazzowych i będąca impulsem do wielu muzycznych podróży. Nie inaczej jest w przypadku kolejnych muzycznych gości Winnicy Turnau. Marek Napiórkowski i Artur Lesicki - czołowi polscy gitarzyści jazzowi, a także przyjaciele od lat dzieciństwa - po raz pierwszy w karierze nagrali płytę w duecie, formule wymarzonej, by w pełni ukazać ich wirtuozerię, a jednocześnie wydobyć to, co najpiękniejsze w muzyce Krzysztofa Komedy, Wojciecha Kilara, Andrzeja Kurylewicza, Andrzeja Korzyńskiego i Jerzego "Dudusia" Matuszkiewicza. Zestaw ponadczasowych kompozycji polskich mistrzów muzyki filmowej uzupełniają premierowe, autorskie utwory gitarzystów, utrzymane w klimacie, który najlepiej oddaje tytuł albumu: „Celuloid”.

Jak każde wydarzenie muzyczne w Winnicy Turnau, tak i to będzie połączeniem znakomitej muzyki z naszym rodzinnym winem!

W programie wieczoru aperitif, koncert, zwiedzanie winiarni oraz degustacja naszych win z poczęstunkiem.

Rezerwacji biletów na koncert w cenie 150 zł można dokonać mailowo: koncerty@winnicaturnau.pl lub telefonicznie: 91 307 91 31. Liczba miejsc ograniczona.

Zachęcamy również do zapoznania się z klipem do utworu „Lalka”: https://youtu.be/oTdZn99-vxw

Łączymy pozdrowienia
Winnica Turnau
+

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się pierwszy o premierach win
i planowanych wydarzeniach w Winnicy Turnau