Powrót do aktualności i wydarzeń

Aktualności i wydarzenia

2019-03-09 19:00:00
Marek Napiórkowski New Trio w Winnicy Turnau!
Szanowni Państwo,

Najlepszy gitarzysta jazzowy roku ponownie w Winnicy Turnau!

 
W tegorocznej edycji plebiscytu Top Jazz 2018, Europejskiego Magazynu Jazzowego „Jazz Forum”, po raz kolejny tytuł najlepszego jazzowego gitarzysty roku przyznano Markowi Napiórkowskiemu. Ten artysta to nie tylko jeden z najlepszych polskich muzyków jazzowych, obsypywany co rusz nagrodami branżowymi, ale także twórca niecierpliwy i ciągle poszukujący. Jeszcze nie tak dawno gościł w Baniewicach z projektem WAW-NYC przenosząc nas swoimi kompozycjami za ocean, a już na horyzoncie widać jego nowy pomysł.

Marek Napiórkowski New Trio, to projekt nowy i nowatorski nie tylko z nazwy. Swoje premierowe Trio, gitarzysta, kompozytor i leader oparł na dźwiękach elektrycznej gitary, analogowych syntezatorów (Jan Smoczyński) i stylowo brzmiącej perkusji (Paweł Dobrowolski). Dodatkowo Marek Napiórkowski postanowił wzbogacić trio obecnością jednego z najbardziej pożądanych na europejskim rynku multi-perkusjonistów – Luisa Ribeiro.

Na koncert w ramach premierowej trasy Marek Napiórkowski New Trio zapraszamy do Winnicy Turnau 9 marca 2019 r. o godzinie 19:00. Koszt biletu wynosi 150zł.

W programie spotkania tradycyjnie aperitif, recital, zwiedzanie winiarni, degustacja naszych win i poczęstunek.

Rezerwacji można dokonywać mailowo koncerty@winnicaturnau.pl lub telefonicznie +48 91 307 91 31, +48 608 632 833.
 
Serdecznie zapraszamy!
Winnica Turnau 
+

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się pierwszy o premierach win
i planowanych wydarzeniach w Winnicy Turnau