Powrót do aktualności i wydarzeń

Aktualności i wydarzenia

2020-03-27 19:00:00
ODWOŁANY - Krzysztof Meisinger & AstorArte String Quintet. Najpiękniejsze tanga Astora Piazzolli
KONCERT ODWOŁANY

Szanowni Państwo,

Winnica Turnau zaprasza Państwa na wieczór z gorącym argentyńskim tangiem w wykonaniu polskiego wirtuoza gitary klasycznej Krzysztofa Meisingera z towarzyszeniem kwintetu smyczkowego.
 
27 marca 2020 o godzinie 19:00 Krzysztof Meisinger i AstorArte String Quintet zagrają w Winnicy Turnau program dedykowany wybitnemu argentyńskiemu kompozytorowi i twórcy stylu ,,nuevo tango", Astorowi Piazzolli.
 
AstorArte to autorski projekt Krzysztofa Meisingera, który powstał w 2018 roku i ma na celu prezentację muzyki Piazzolli w sposób prawdziwy i autentyczny. Wywodzi się on z programu na gitarę i orkiestrę zatytułowanego ASTOR, realizowanego z wieloma orkiestrami w Polsce i na świecie m.im. z orkiestrą Sinfonia Varsovia i odnoszącego olbrzymie międzynarodowe sukcesy zarówno wśród publiczności jak i krytyki.
 
Dzięki artystom będziemy mogli przeżyć tę energetyczną i niesamowicie emocjonalną muzykę, w sposób jak najbardziej autentyczny i zbliżony do zamysłu kompozytora. Muzycy występujący podczas tego koncertu, to wybitni i wielokrotnie nagradzani soliści, a twórczość Piazzolli jest dla nich manifestacją głębokich emocji oraz emanacją niesamowitej energii, która tworzy tę muzykę.
 
Skład zespołu:
Krzysztof Meisinger - gitara
Karolina Hyla-Wybraniec - skrzypce
Elżbieta Fabiszak-Dąbrowska - skrzypce
Dawid Pajdzik - altówka
Klara Świdrów - wiolonczela
Mateusz Rzytka - kontrabas
 
Bilety w cenie 120 zł można zamówić dzwoniąc pod numer + 48 608 632 833, +48 91 307 91 31 lub mailowo pod adresem koncerty@winnicaturnau.pl.
 
Przed koncertem zapraszamy na powitalną lampkę wina, a po koncercie na zwiedzanie winiarni i degustację win z poczęstunkiem (wszystkie dodatkowe atrakcje w cenie biletu).
 
Przesyłamy również link do fragmentu albumu „ASTOR – live at the Opera”  https://www.youtube.com/watch?v=ywOZce5cbEY 

Łączymy pozdrowienia
Winnica Turnau

 
+

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się pierwszy o premierach win
i planowanych wydarzeniach w Winnicy Turnau
 
+