Powrót do aktualności i wydarzeń

Aktualności i wydarzenia

2019-11-05
Wino Świętomarcińskie 2019 zabutelkowane!

Odmianami tegorocznego młodego wina z Winnicy Turnau są Riesling i Seyval Blanc, dwa bardzo eleganckie białe szczepy. Główną rolę gra riesling, niewątpliwie nadający winu charakter. Jego jabłkowo-cytrusowy kręgosłup czyni je świeżym i orzeźwiającym, a przy okazji przemyca jaśminową nutę. Seyval Blanc podchwytuje ten kwiatowy kierunek i otula usta delikatną limonkową kwasowością.

Winogrona na Wino Świętomarcińskie zostały zebrane już w połowie września. Pozwoliło to zachować chrupkość i lekkość wina, dzięki czemu idealnie odnajdzie się ono w towarzystwie gęsiego pasztetu, drobiu, sałat nasyconych oliwą lub jogurtem, będzie współgrać z owocami morza i morskimi rybami i na pewno z łatwością wcieli się w aperitif.

Premiera wina już 8 listopada w wielu restauracjach w Polsce! Wino będzie można również dostać w sklepach specjalistycznych z winami. Niebawem podamy ich listę.

Dostępne są również ostatnie bilety na premierę Wina Świętomarcińskiego w Hotelu Bukowy Park w Szczecinie. Bilety dostępne są pod adresem: http://bit.ly/premiera-bukowy-park

Na zdrowie!

Winnica Turnau

+

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się pierwszy o premierach win
i planowanych wydarzeniach w Winnicy Turnau
 
+