Powrót do aktualności i wydarzeń

Aktualności i wydarzenia

2019-10-01
Zestawy prezentowe z Winnicy Turnau

Szanowni Państwo,

Co roku o tej porze, cieszymy się jeszcze wspomnieniem lata. Mamy jednak na uwadze, jak szybko płynie czas. Już niedługo liście zaczną zmieniać kolor, dni zrobią się krótsze, zacznie prószyć śnieg i nim się obejrzymy, zasiądziemy do wigilijnego stołu. Okres Świąt Bożego Narodzenia to moment szczególny. Moment, w którym chcemy wyróżnić i docenić naszych bliskich, partnerów biznesowych oraz pracowników.

Pragnąc wyjść naprzeciw Państwa potrzebom, prezentujemy Świąteczny Katalog Winnicy Turnau. Znajdziecie w nim owoc naszych pasji – selekcję doskonałych win z naszej Winnicy wraz z dodatkami, które uczynią je wyjątkowym prezentem. Bo czy jest bardziej trafiony i uniwersalny prezent, niż butelka dobrego polskiego wina?

Dla firm pragnących zaskoczyć swoich partnerów biznesowych lub pracowników nietuzinkowym wydarzeniem, proponujemy również przeprowadzenie degustacji naszych win w dowolnym miejscu w Polsce lub w naszej winnicy w Baniewicach. Warsztaty prowadzone są przez wykwalifikowanego sommeliera, który zaprezentuje selekcje polskich win najwyższej jakości, zdradzi tajniki degustacji wina oraz wskaże jak się nimi cieszyć w najlepszy możliwy sposób. Możliwe jest także poprowadzenie spotkania w języku angielskim.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji i z przyjemnością wyjdziemy naprzeciw wszelkim oczekiwaniom.

Poniżej prezentujemy Państwu Katalog świąteczny oraz folder z ofertą degustacji.

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mail: kontakt@winnicaturnau.pl.

 

Zestawy prezentowe:Oferta degsutacji dla firm:

 
+

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się pierwszy o premierach win
i planowanych wydarzeniach w Winnicy Turnau
 
+